HUSQVARNA - KVALITĀTES ZĪME

Husqvarna Autorizētie izplatītāji ir viens no vecākajiem, profesionālajiem tirdzniecības un servisa tīkliem Latvijā. Un mūsu kopējais mērķis ir nodrošināt labāko Husqvarna produktu iegādes, lietošanas un apkalpošanas pieredzi, katram Husqvarna iekārtas lietotājam. Pastāv vairāki iemesli, kāpēc izvēlēties Husqvarna izstrādājumus. Viens no svarīgākajiem iemesliem ir tas, ka mūsu produkciju pārdod tikai autorizētie izplatītāji. Husqvarna izplatītājiem klientu apmierinātība ir vislielākā prioritāte, jo visu ierīces kalpošanas laiku viņi nodrošinās profesionālu servisu un apkopi, kā arī palīdzēs ar padomu. Mums ir stingra apņemšanās piedāvāt kvalitatīvus izstrādājumus un komplekso risinājumu piedāvājumus, vienlaicīgi veidojot noturīgas un nozīmīgas attiecības ar klientiem. Sazinieties ar savu vietējo Husqvarna izplatītāju, lai noskaidrotu, kā Husqvarna izstrādājumi un izplatītāja sniegtie pakalpojumi var uzlabot jūsu uzņēmuma rentabilitāti un samazināt darba izpildes laiku.

Oriģinālās Husqvarna rezerves detaļas

Atkarībā no izvēlētā modeļa jūsu Husqvarna izstrādājums var būt izgatavots no vairāk nekā tūkstoš detaļām, un katra šī detaļa ir veidota no visaugstākās kvalitātes materiāliem, un izstrādāta ar vislielāko rūpību. Izmantojot tikai oriģinālās rezerves detaļas, jūs panāksiet to, ka jūsu Husqvarna ierīce kalpos ilgi, droši un efektīvi.

Oriģinālās Husqvarna detaļas ir pieejamas tikai pie autorizētajiem izplatītājiem, un tās tiek rūpīgi pārbaudītas un ražotas saskaņā ar stingrākajiem standartiem. Lai pasūtītu jūsu ierīcei atbilstošo rezerves detaļu, Husqvarna izplatītājiem ir nepieciešams konkrēta informācija.

Ja norādīsiet savas ierīces dzinēja numuru, izplatītājs varēs nodrošināt nepieciešamo servisu.

Husqvarna pirmspiegādes pārbaude

Apkopes laikā mēs veicam pirmspiegādes pārbaudi, tāpēc varat būt drošs, ka jūsu Husqvarna izstrādājums saņemot būs gatavs lietošanai. Visas izstrādājuma drošības funkcijas tiks pārbaudītas, un tiks apstiprināta to pilnā funkcionalitāte. No Husqvarna izplatītāja varat saņemt arī attiecīgā izstrādājuma lietošanas rokasgrāmatu.

Pastāvīga apkope pie jūsu Husqvarna izplatītāja

Regulāra iekārtas apkope mazina neparedzētas dīkstāves risku. Apkope ietver pilnīgu apskati, kas sākas ar funkcionalitātes pārbaudi un attiecas gan uz darba, gan drošības sistēmām. Lai nodrošinātu aprīkojuma kvalitāti, mēs iesakām tikai oriģinālās Husqvarna rezerves daļas. Apkopes beigās ierīce tiek notīrīta, tiek veikta pirmspiegādes pārbaude un tad nodota jums atpakaļ kopā ar pilnu apkopes pārskatu.

Automower uzstādīšana

Neskatoties uz to, ka Automower iespējams uzstādīt pašu spēkiem, mēs tomēr iesakām šos darbus uzticēt autorizētajam izplatītājam. Tie ir pieredzējuši un īpaši apmācīti speciālisti, kas paveiks darbu visefektīvāk. Šo pakalpojumu piedāvā daudzi autorizētie izplatītāji, sazinieties ar kādu no viņiem, lai saņemtu atbildes uz jums interesējošajiem jautājumiem.