Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties zāles pļāvēju

Vai vēlaties iegādāties zāles pļāvēju? Pirmā lieta, kas jāpatur prātā, ir zālāja lielums, pļaušanas biežums un zālāja pļaušanas veids. Tālāk sniegti daži norādījumi, kas jāapsver pirms iegādāties jaunu zāles pļāvēju.

Atcerieties, nopļaujot 1000 kvadrātmetrus zālāja, jūs nostaigājat divus līdz trīs kilometrus. Šī iemesla dēļ zāles pļāvēji pašgājēji kļūst par pievilcīgu izvēles iespēju. Pļaušanas sistēmas izvēlē noteicošais ir zālāja veids un pļaušanas biežums. Zāles pļāvēji ar aizmugurējo vai sāna izsviedēju ir piemēroti garākas zāles un nekopta zālāja, rupjāku zāliena šķirņu un reti pļautu zālāju pļaušanai.

Mulčēšana dabīgā veidā mēslo jūsu zālāju

BioClip® (mulčēšanas) metode ir lieliski piemērota, ja vēlaties sasniegt pirmklasīgu rezultātu un bieži pļaujat zālāju. Ļoti smalki sasmalcinātā zāle baro zālāju un padara to noturīgāku pret sausumu.

Izvēlieties zāles pļāvēju ar savācējgrozu

Zāles pļāvēji, kas aprīkoti ar savācējgrozu nodrošina ne tikai tīru pļāvumu, bet arī ietaupa laiku, jo nav jāgrābj nopļautā zāle. Rudenī savācējgrozu jūs varat izmantot lapu savākšanai, tāpat tas ir ļoti noderīgas, ja vēlaties izvairīties no nopļautās zāles izraisītajām alerģiskajām reakcijām un ierobežot nezāļu sēklu izplatību.

Vispiemērotākā zāles pļāvēja izvēle


  1. Pļaušanas bloka platumu izvēlieties atbilstoši zālāja platībai.
  2. Ja jūsu zālājs ir vidēji liels vai liels, iesakām iegādāties pašgājēja modeli.
  3. Ja zālāja platība ir vidēji liela un jūs pļaušanas laikā labprāt vēlaties izkustēties, tad varat izvēlēties stumjamo zāles pļāvēju.
  4. Ja pļaujamā teritorija pavisam neliela, tad varat izvēlēties manuālu zāles pļāvēju, kurš nerada troksni un nav tiešo izmešu, kas kaimiņiem varētu traucēt.
  5. Ja neesat pārliecināts, kāda pļāušanas sistēma būtu vispiemērotākā jūsu zālājam un pļaušanas ieradumiem, izvēlieties zāles pļāvēju, kurā ir apvienotas vairākas pļaušanas sistēmas: izsviešana, savākšana un BioClip® (mulčēšana).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.