Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties dzīvžogu šķēres

Izvēloties dzīvžogu šķēres, pārdomājiet, kādiem darbiem tās paredzēts izmantot. Vai plānojat apgriezt augstus, vidēji augstus vai garus dzīvžogus? Vai veidosiet dzīvžoga formu? Ir pieejami trīs galvenie dzīvžogu šķēru veidi: divpusējās, vienpusējās šķēres un šķēres ar garu kātu. Izvēlieties to veidu, kas ir vispiemērotākais jūsu dārza kopšanas vajadzībām.

Divpusējās dzīvžoga šķēres dzīvžoga formas veidošanai

Divpusējās dzīvžoga šķēres ir vislabākā izvēle, ja veidojat dzīvžogam formu, kā arī tās var izmantot dzīvžogu apcirpšanai līdz krūšu augstumam. Divpusējās dzīvžoga šķēres iespējams aprīkot ar regulējamu aizmugurējo rokturi, tādējādi palielinot manevrējamību un ergonomiku, vertikāli cērpot dzīvžoga sānu malas.

Vienpusējās dzīvžoga šķēres lielākām platībām

Vienpusējās dzīvžoga šķēres ir paredzētas galvenokārt dzīvžoga taisno daļu apstrādei. Griezējzobi atrodas tikai vienā sliedes malā, tāpēc sliede var būt garāka, nepalielinot iekārtas svaru. Ar garāku sliedi iespējams ar vienu vēzienu apcirpt lielaku apstrādajamo zonu.

Kāta dzīvžoga šķēres atvieglo piekļuvi grūti aizsniedzamām vietām

Kāta dzīvžoga šķēres izmantojamas gan augstu, gan zemu dzīvžogu apcirpšanai, kā arī tuvu zemei augošo augu apgriešanai. Ar kāta dzīvžoga šķērēm iespējams apcirpt augstus dzīvžogus, neizmantojot kāpnes. Tā kā sliede ir viegli nolokāma, ātrāk un vieglāk iespējams piekļūt gan augstiem, gan zemiem dzīvžogiem. Dzinējs kalpo kā pretsvars griešanas sliedei, tāpēc darba laikā ierīcei ir labs izlīdzsvarota.

Akumulatora dzīvžoga šķēres

Modernās ar akumulatoru darbināmās dzīvžoga šķēres ir jaudīgas, izcili klusas un ar zemu vibrāciju līmeni. Visiem Husqvarna akumulatora produktiem ir vienāds lādētāja veids, un 4,3 Ah akumulatora uzlādei ir nepieciešamas aptuveni 30–50 minūtes. Rezerves integrējamie akumulatori vai mugursomas tipa akumulatori ļaus jums strādāt visas dienas garumā. Akumulatora produkti izcili piemēroti darbam sabiedriskās vietās un vietās, ar noteiktu trokšņu līmeņa ierobežojumu, piemēram, slimnīcu, tirdzniecības centru, aprūpes namu, pilsētas parku vai skolu tuvumā.

Daži noderīgi padomi, kas jums palīdzēs izvēlēties


  1. Lai dzīvžoga šķēres būtu vieglāk un ērtāk lietojamas, tām ir jābūt aprīkotām ar efektīvu vibrāciju slāpējošu sistēmu.
  2. Dzīvžoga šķēres ar dzinēja izmešu kontroles sistēmu ir draudzīgas gan lietotājam, gan apkārtējai videi.
  3. Izvēlieties dzīvžoga šķēres ar atbilstošu sliedes garumu, kas atbilsts paredzētajam darbam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.